Akcesoria dla dzieci

W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów dla maluchów – od wyposażeń kołysek, przez kocyki, grzechotki i wiele więcej.

W przypadku najmłodszych dzieci przykładamy szczególną uwagę aby zabawki były wykonane tylko z bezpiecznych materiałów, zachowujących restrykcyjne normy bezpieczeństwa.

Takie możliwości umożliwia nam współpraca z czołowymi i renomowanymi producentami wprowadzających na rynek jedynie najwyższej jakości akcesoria i zabawki.

Do tychże producentów można zaliczyć między innymi tak znane marki jak Babymoov, Badabulle, Brother Max, InnoGIO, Nattou, Nuby czy Tattou.

W szerokim pojęciu akcesoriów dla dzieci mamy również na uwadze wszelkie produkty przydatne rodzicom, dlatego też w ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt elektroniczny jak nianie bezprzewodowe, bujaki elektryczne czy nawet sprzęt AGD jak wielofunkcyjne urządzenia do gotowania posiłków, czy podgrzewacze do mleka.

Dodatkowo oferujemy szeroki wybór galanterii jak torebki, czy torby wielofunkcyjne przystosowane do przenoszenia wszelkich niezbędnych rzeczy przydatnych każdej mamie.

Nieustannie poszerzamy nasz asortyment związany z najmłodszymi dziećmi co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę wszystkich rodziców, zarówno tych z maluszkami, jak i starszymi dziećmi.