Zabawki dla dorosłych

Każdy dorosły ma w sobie coś z dziecka a my to doskonale rozumiemy, dlatego poza zwyczajnymi zabawkami, posiadamy również takie które ucieszą każdego młodego dorosłego, jak i nie jedną starszą osobę.

Podstawową propozycją jest szeroka gama kultowych gier planszowych i towarzyskich, a także ogromny wybór kultowych lecz wciąż popularnych puzzli. Dodatkowo oferujemy mnóstwo gadżetów, jak i drobnych akcesoriów użytkowych.

Dodatkowy asortyment jaki kierujemy głównie w kierunku osób starszych to profesjonalne zabawki RC posiadające znacznie większe osiągi i lepsze parametry techniczne, niż produkty skierowane głównie dla dzieci. Można tu wymienić między innymi samochody sterowane, osiągające prędkości nawet do 50km/h, czy drony o ogromnym zasięgu i akcesoriami foto/wideo.

Dodatkową ofertą jaką możemy Państwu polecić są najróżniejsze akcesoria użytkowe, przydatne we wszelkich aspektach życia codziennego. Są to na przykład latarki klasyczne i czołowe, akcesoria rowerowe takie jak światełka, pokrowce, jak również i samochodowe typu uchwyty do telefonów, organizery i wiele więcej.

W gamie innych, nietypowych produktów jakie znajdują się w naszej ofercie można również wyróżnić ogromny wybór akcesoriów komputerowych, czy elementów wyposażenia domu i ogrodu takich jak hamaki, huśtawki, czy wagi kuchenne i łazienkowe.